google-site-verification=NGHfY_p2kaKPs45BrNwgfwpDFTHezHuNZWsNZBw6eVA
top of page
Search
  • Writer's pictureENMT

Disney originaalmuusikal"HIGH SCHOOL MUSICAL"prooviesinemised 2020

EESTI NOORTE MUUSIKALITEATRI LAVALAUDADELE JÕUAB MAAILMAKUULUS “HIGH SCHOOL MUSICAL”. REGISTREERI END PROOVIESINEMISELE!

2020 aasta suvel jõuab Eesti Noorte Muusikaliteatri kodulavale Türi Kultuurikeskuses maailmakuulus

“High School Musical” ning just sina võid olla osa trupist, tänu kellele talletub see legendaarne teos ka noorema generatsiooni mällu aastateks ja aastateks.

Kui sa oled 15-30 aastat vana, sulle meeldib laulda, tantsida, näidelda ja end proovile panna, siis registreeri end prooviesinemisele.

PROOVIESINEMISED TOIMUVAD KAHES VOORUS.

I VOOR toimub kuues linnas üle Eesti: 21.03 TARTU (Lille Maja, Lille 9) 22.03 PÄRNU (Pärnu Mai kool, Mai 3) 28.03 KURESSAARE (Kuressaare Gümnaasium, Nooruse 1) 29.03 TALLINN (Kaari Sillamaa KKK, Auna 6) 04.04 RAKVERE (Rakvere Gümnaasium, Vabaduse 1) 05.04 TÜRI (Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1)

I vooruks palume ette valmistada:

1 tekst (proosa või luuletus) mis avaks meile võimalikult täpse pildi sinust kui näitlejast.  2 erineva emotsiooniga laulu mis näitaksid sinu vokaalset võimekust meile kõige paremast küljest.

Kohapeal ole valmis erinevateks näitlemist, laulu ja tantsu puudutavateks ülesanneteks.

II VOOR toimub 11. aprillil TALLINNAS.

Täpsem aeg, asukoht ja vajalik materjal laekub 6. aprillil kõikidele teise vooru pääsenutele meili teel. II vooru pääsejate nimekiri avaldatakse 6.aprillil Eesti Noorte Muusikaliteatri kodulehel.

P.S. Kui sa tunned, et üks või teine element (laulmine, tantsimine, näitlemine) ei ole sul nii tugev kui mõni teine, siis ära pelga. Tule meile näitama oma tugevust/tugevusi. Muusikalides on rolle ka nendele kellel üks või teine ala on teistest nõrgem.

Registreerimise eelduseks on, et saad viibida KÕIKIDES proovides (31.07-06.08) ja etendustel (07.08-16.08) Türi kultuurikeskuses ning 11.aprillil prooviesinemise II voorus.

REGISTREERIMISEKS TÄIDA ÄRA ALLJÄRGNEV VORM ning jää ootama meie vastust lisainfoga: https://forms.gle/dJtt54LgLSXmRJ2f7

Küsimuste, murede ja ettepanekute korral kontakteeruda meiliaadressil noortemuusikaliteater@gmail.com

Kohtumiseni prooviesinemisel!

397 views0 comments
bottom of page