google-site-verification=NGHfY_p2kaKPs45BrNwgfwpDFTHezHuNZWsNZBw6eVA
top of page
Search
  • Writer's pictureENMT

"MARCELLA" PILETID NÜÜD MÜÜGIL!Alates tänasest saab endale piletimüügikeskkonnast FIENTA seotada Eesti Noorte Muusikaliteatri selle suve suurlavastuse, Kaarel Orumägi muusikali "MARCELLA" pileteid.


TULE JA SAA OSA SELLE SUVE SUURIMAST MUUSIKALIELAMUSEST!PILETIINFO:

Piletid on müügil alates 01.05.23 Fientas ja Türi Kultuurikeskuses (kus tasumine sularahas nii eelmüügist kui kohapeal).


01.05-31.05 (Mai) - 25€/20€*

01.06-30.06 (Juuni) - 30€/25€*

01.07-31.07 (Juuli) - 35€/30€*

01.08-27.08 (August) - 40€/35€*


*Sooduspilet kehtib:

...õpilasele.

...üliõpilasele.

...pensionärile.

...erivajadustega külastajale.

...erivajadustega külastaja saatjale.


Personaalse istekohaga pilet on tarvis soetada mistahes vanuses külastajale.

Sülepilet on tasuta!


Palume etendusele kindlasti kaasa võtta soodustust tõendav dokument.


Lavastus on alla 10. aastastele mittesoovituslik.


Laval kasutatakse lavasuitsu (tervisele ohutu), vilkuvat valgust, valjusid heliefekte ja veidi vulgaarset sõnavara.


----------


"MARCELLA" on 2018. aastal ENMT lavale jõudnud ülimenuka muusikali "SOFIA" eellugu ja puudutab aega nii enne kui ka peale "SOFIA" tegevustikku.


Kui rasketest peresuhetest väsinud Marcella kodust põgeneb ja laiast maailmast õnne otsima asub, leiab ta tee suurlinna. Säravate naeratuste ja leegitsevate pilkude taga on aga rohkemgi kui vaid siirad tagamõtted ja ilusad sõnad. Koos teerullina läbi elu murdva moekunstniku Valeriaga, hakkab tüdruk otsima oma sihti ning selgust tumeda mineviku ja sillerdava tuleviku osas. Aja jooksul leiab ta parimad sõbrad, lõõmava kire, uskumatuna näiva karjääri, unistuste töö ja tingimusteta armastuse, mõistes samm-sammult, et kogu välise fassaadi taga ei ole saatusel tema jaoks ette nähtud sirge tee millel käia.

Lavastuse tegevus toimub 26 aasta jooksul, mil Marcellat ning teisi värvikaid tegelasi näeb paljudes erinevates aegades, kohtades ja olukordades.


Armastus, vihkamine, kohtumine, lahkumine, sõbrad, perekond, tüli, leppimine, muusika, mood, sära, tuhmumine, usk, lootus, sünd ja surm! - Just selline emotsionaalne virr-varr kirjeldab kõige enam muusikali "MARCELLA".


OSADES:

Janet Vavilov, Liisa Kirschbaum, Mark Oja, Aleks Mathias Viidik, Joosep Järve, Sulev Võrno, Hille Savi, Marju Anvelt, Kaia-Liisa Kesler, Johanna-Elise Kabel, Linda Ellen Toom, Anette Nurja, Viona Vipper, Hella Hildegard Niitra, Anete Saar, Herta Soro, Lisandra Leemets, Mia Rosenberg, Elis Tallmeister, Simona Victoria Vool, Raina Luht, Mariann Lukka, Lisette Taube, Eliise Ra Tõemäe, Priidu Leinus, Reio Leinus, Ralf Oliver Purje, Christofer Lusmägi, Artti Vain, Karl Pärloja, Tanel Ronimois, Robin Pastak ja Oliver Veimer.


Helilooja, libreto autor, kunstnik ja lavastaja:

KAAREL ORUMÄGI


Koreograaf:

MARIE LOVIISE MÄND


Muusikajuht:

SIRELI SALUM


Kostüümikunstnik

REBECCA CHRISTAL ÕUNAP


Valguskunstnik:

KARL VILKS


Dekoratsioonikunstnik:

EDGAR ORUMÄGI


Grimmikunstnikud:

KAROLIINA LEPIK JA ELIISE REIMAA


Kohtume Türil juba augustis!

629 views0 comments
bottom of page