google-site-verification=NGHfY_p2kaKPs45BrNwgfwpDFTHezHuNZWsNZBw6eVA
top of page

"SUVELÕÕM"

Kaarel Orumägi noortemuusikal

Muusikali „Suvelõõm” tegevus toimub noorte tantsulaagris, kuhu on kogunenud ilusad ja rikkad, andekad ja üleolevad. Enamik noori on särtsaka tantsupedagoogi Julia tantsulaagrites käinud juba mitmel aastal, ent kui uustulnukana saabub ema kaotusest taastuv Maria, läheb pauguga lõhki laagris valitsenud hierarhia ning aastaid kestnud idüll. Vaimne „müür” Maria ja teiste tüdrukute vahel, mille ehitamisel on eestvedajaks ärahellitatud ja maailmast võõrdunud Elisabeth, kulmineerub Maria enesetapukatsega mida juhuse läbi juhtub pealt nägema poistekamba liider Christopher. Noorte vahel süttib ootamatu armastus ning Maria taipab, et kõik ei ole alati nii must-valge kui esimesel hetkel tunduda võib.

 

Muusikal “Suvelõõm” räägib kaotusest, andestamisest, leppimisest, siirusest, mõistmisest ja austusest mis tihtilugu on noorte inimeste jaoks kõige raskemad emotsioonid millega toime tulla.
 

Helilooja, libreto autor, lavastaja, koreograaf: Kaarel Orumägi

Kunstnik: Riin Maide

Koreograaf: Kee Abel

Muusikajuht: Grete Oolberg

Dekoratsioonikunstnik: Edgar Orumägi

Grimmiala juht: Loora-Eliise Kaarelson

Valgustehnik: Meelis Välimäe

Helirežissöörid: Siim Tõnisson ja Sten Paal

OSADES:

 Grete Oolberg, Kaarel Orumägi, Helen Männik, Sulev Võrno, Hanna Selgis, Kaia–Liisa Kesler, Eva–Britta Simson,

Marianne Helena Rammo, Keidi Vatter, Deivi Tobreluts, Loora–Eliise Kaarelson, Marleen Kuusik, Kärt Anton, Anni Zimmermann,  Gunilla Elis Miller, Maria Murumaa, Britt Kathleen Mere, Janet Vavilov, Aleksandra Saarmets, Vivian Avent, Rauno Feldman, Mauri Liiv, Mart Soo, Richard Sepajõe, Erik Mikussaar, Gert Metsis, Martin Meius, Johann Ortin Õun, Ken Metsis, Mait Mikussaar, Gevin Niglas, Christopher Voolaid, Markko Sunni ja Karol Pulk.

bottom of page